Gaestehaus Bergedorf 1

  • Wi-Fi
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Дитячі ліжечка
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

У деяких номерах хостелу Gaestehaus Bergedorf 1 Hamburg є посудомийна машина і холодильник.

Ресторан Ristorante Mamma Mia розміщений за 1.4 км від цього хостелу Гамбурга. У цьому помешканні є загальна кухня, де можна готувати їжу.

Серед найближчих спортивних визначних пам'яток - Стадіон "Більталь", що на відстані 25 хвилин пішки. Гості також знайдуть автовокзал Heckkaten, розташований недалеко від хостелу.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Gaestehaus Bergedorf 1 Гамбург
Hostelcamp Hamburg
Ціна лише для моб. пристроїв

Hostelcamp Hamburg

6.4
Дуже добре 80 відгуків
342 м від помешкання
USD 19 USD 17
за ніч
Dottore Privatel
Ціна лише для моб. пристроїв

Dottore Privatel

2.2 км від помешкання
USD 141 USD 127
за ніч
Koje Hostel
Ціна лише для моб. пристроїв

Koje Hostel

8.4
Дуже Добре 221 відгук
2.3 км від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Охорона

    На кухні

    • Загальна кухня
    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Тільки для дорослих !
    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Сад
    • Обладнання для барбекю
    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    В номерах

    • Опалення
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Камін
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться поруч з хостелом Gaestehaus Bergedorf 1?
      Aвтобусна зупинка Heckkaten знаходиться майже за 5 хвилин ходьби від хостелу Gaestehaus Bergedorf 1.
    • О котрій годині в хостелі Gaestehaus Bergedorf 1 починається реєстрація та виїзд?
      Гості хостелу Gaestehaus Bergedorf 1, повинні зареєструватися не пізніше 23:59 і виселитися до 10:00.
    • Скільки коштує проживання в хостелі Gaestehaus Bergedorf 1?
      Середня ціна проживання в хостелі Gaestehaus Bergedorf 1 становить 112€ за ніч.
    • Чи пропонує хостел Gaestehaus Bergedorf 1 бездротовий інтернет?
      Так, у хостелі Gaestehaus Bergedorf 1 Wi-Fi є по всій території.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Gaestehaus Bergedorf 1 Гамбург

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити